Elektro revize

 

Elektroinstalace a elektro revize

Potřebujete novou elektroinstalaci nebo revizi elektriky? Provádíme kompletní služby v oboru elektro, včetně revizí spotřebičů a elektrického nářadí, působíme po celé České republice. Elektro práce silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace v domácnostech, průmyslových objektech a provozovnách projektování elektroinstalací osvětlení objektů, pracovišť, dílen elektrické topení - přímotopné, akumulační, podlahové, hybridní vyhřívání okapů a venkovních ploch, ochrana potrubí proti zamrznutí, domácí telefony, videotelefony, interkomy rozvaděče, přepěťové ochrany hromosvody.

Elektro revize

Výchozí a pravidelné revize elektroinstalací, hromosvodů a uzemnění. Revize pracovních strojů, elektrického nářadí, spotřebičů a prodlužovacích kabelů, odstranění porevizních závad pro účely kolaudace nových staveb a pro přihlášky k odběru elektrické energie ELMONTBECVA.CZ na Firmy.cz

                              Smluvní partner ČEZ Distribuce

Jsme smluvními partnery ČEZ distribuce. Co to pro vás znamená? Pomůžeme vám vyřídit veškeré formality a administrativu pro: novou přípojku, změnu distribuční sazby za elektriku, revizní zprávy atd. 

Montáže elektroinstalací

Montáže Alarmů a kamerových systémů

Revize elektroinstalací

Revize LPS Hromosvody

Revize přenosného nářadí

Revize strojního zařízení